Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ESTHER FASHION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

ESTHER FASHION S.R.L. (CUI 46094836) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022008714404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (cod CAEN 1421). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 153.402 RON, un profit net de 3.438 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 73,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46094836
Nr. ORC
J2022008714404
EUID
ROONRC.J2022008714404
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Prof. Dr. Nicolau S. Stefan 4, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
153.402 RON
2025▲ 73,7%
Rezultat net
3.438 RON
2025
Angajați
2
2025▲ 100,0%

Activitate

CAEN principal
1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Secțiunea C · Diviziunea 14 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (1421 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (12) · 5 diviziuni
  • 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
  • 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (5)
  • 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
  • 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
  • 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele (CAEN Rev.2)
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 153.402 3.438 120.864 1.843 21.050 -97.870 2
2024 88.332 -87.556 117.061 2.581 13.172 -101.308 1
2023 135 -9.897 41.028 — 31.331 -9.697 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
527,95% (2024: 743,1%)
Datorii / Total active (total active: 22.893 RON)
Solvabilitate generală
0,19 (2024: 0,13)
Total active / Datorii (total active: 22.893 RON)
Autonomie financiară
-427,51% (2024: -643,1%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.893 RON)
Rentabilitate active (ROA)
15,02% (2024: -555,81%)
Profit net / Total active (total active: 22.893 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,24% (2024: -99,12%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ESTHER FASHION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: OPRESCU ALINA IONELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
17.09.2026 Cod CAEN principal 1413 1421 ANAF
17.09.2026 Număr de înmatriculare J40/8714/2022 J2022008714404 ANAF