Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAINSTAY MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

MAINSTAY MANAGEMENT S.R.L. (CUI 46159471) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022000670069 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 115.084 RON și un profit net de 90.636 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 54,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
46159471
Nr. ORC
J2022000670069
EUID
ROONRC.J2022000670069
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Timişoara 48, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
115.084 RON
2025▼ 54,8%
Rezultat net
90.636 RON
2025▼ 55,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (10) · 6 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 115.084 90.636 5.164 — 95.895 90.876 —
2024 254.456 204.481 9.636 987 213.370 204.721 —
2023 195.486 149.772 6.645 4.937 151.720 150.012 —
2022 56.506 53.686 975 — 54.861 53.886 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,39% (2024: 4,5%)
Datorii / Total active (total active: 95.895 RON)
Solvabilitate generală
18,57 (2024: 22,25)
Total active / Datorii (total active: 95.895 RON)
Autonomie financiară
94,77% (2024: 95,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 95.895 RON)
Rentabilitate active (ROA)
94,52% (2024: 95,39%)
Profit net / Total active (total active: 95.895 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,74% (2024: 99,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
78,76% (2024: 80,36%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAINSTAY MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: IORDACHI BOGDAN CEZAR (administrator), CIOCAN MAGDALENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
19.10.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
19.10.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF
15.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 19.05.2022 Transfer (sosire) din 17.06.2026 ANAF
15.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
15.08.2026 Data stării juridice 19.05.2022 17.06.2026 ANAF
15.08.2026 Organ fiscal Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF
15.08.2026 Cod CAEN principal 7022 7020 ANAF
15.08.2026 Număr de înmatriculare J6/670/2022 J2022000670069 ANAF