Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ESSERE TECHWAVE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

ESSERE TECHWAVE S.R.L. (CUI 46192087) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J12/3058/2022 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 333.836 RON, un profit net de 199.182 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 17,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46192087
Nr. ORC
J12/3058/2022
EUID
ROONRC.J12/3058/2022
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aurel Vlaicu 2, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
333.836 RON
2025▲ 17,9%
Rezultat net
199.182 RON
2025▲ 10,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 333.836 199.182 6.275 3.420 201.969 199.423 1
2024 283.264 180.039 6.419 7.355 179.039 180.280 1
2023 274.272 196.922 4.081 11.289 188.490 197.164 1
2022 141.703 103.761 3.425 — 107.386 103.961 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,06% (2024: 3,44%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
32,73 (2024: 29,04)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,1% (2024: 96,72%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
96,98% (2024: 96,59%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,88% (2024: 99,87%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
59,66% (2024: 63,56%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ESSERE TECHWAVE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STANCA RADU VLAD (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
08.10.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF