Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INVEST LAUR ART S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

INVEST LAUR ART S.R.L. (CUI 46213287) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2023000884124 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 38.036 RON și un profit net de 5.446 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 11,4% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46213287
Nr. ORC
J2023000884124
EUID
ROONRC.J2023000884124
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Liliacului 30, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
38.036 RON
2023▲ 11,4%
Rezultat net
5.446 RON
2023▼ 7,3%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 840 — 12.213 11.373 —
2024 — 0 840 — 12.213 11.373 —
2023 38.036 5.446 1.839 — 13.213 11.374 —
2022 34.156 5.878 5.938 — 11.866 5.928 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
13,92% (2022: 50,04%)
Datorii / Total active (total active: 13.213 RON)
Solvabilitate generală
7,18 (2022: 2)
Total active / Datorii (total active: 13.213 RON)
Autonomie financiară
86,08% (2022: 49,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.213 RON)
Rentabilitate active (ROA)
41,22% (2022: 49,54%)
Profit net / Total active (total active: 13.213 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
47,88% (2022: 99,16%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,32% (2022: 17,21%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INVEST LAUR ART S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VARODI LAURENȚIU-PAUL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023