Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

D&D ALPIN CONSTRUCT SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

D&D ALPIN CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. (CUI 46256601) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022010723407 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte lucrări speciale de construcții (cod CAEN 4399). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 319.545 RON, o pierdere netă de 127.256 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 64,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
46256601
Nr. ORC
J2022010723407
EUID
ROONRC.J2022010723407
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Cheile Turzii 125-135, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
319.545 RON
2025▼ 64,5%
Rezultat net
-127.256 RON
2025
Angajați
5
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · 2 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 319.545 -127.256 423.214 95.785 198.984 -127.016 5
2024 900.581 344.491 305.247 125.912 522.459 344.731 5
2023 591.330 247.227 54.439 2.115 299.791 247.467 4
2022 249.367 108.295 23.875 3.524 128.846 108.495 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
143,57% (2024: 47,08%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,7 (2024: 2,12)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-43,09% (2024: 53,17%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-43,17% (2024: 53,13%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 99,93%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-39,82% (2024: 38,25%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre D&D ALPIN CONSTRUCT SOLUTION S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CAVAL DANIEL (administrator), DEUȘTEANU DANIEL - MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 07.06.2022 Transfer (sosire) din 30.06.2026 ANAF
27.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
27.07.2026 Data stării juridice 07.06.2022 30.06.2026 ANAF
27.07.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF
27.07.2026 Cod CAEN principal 4120 4399 ANAF
27.07.2026 Număr de înmatriculare J40/10723/2022 J2022010723407 ANAF