Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FLOVALGARAGE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

FLOVALGARAGE S.R.L. (CUI 46304407) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J40/11343/2022 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Întreținerea și repararea autovehiculelor (cod CAEN 4520, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.200 RON și un profit net de 1.037 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 89,8% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46304407
Nr. ORC
J40/11343/2022
EUID
ROONRC.J40/11343/2022
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Budacu 3A, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
1.200 RON
2023▼ 89,8%
Rezultat net
1.037 RON
2023▼ 90,6%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 174 — 12.438 12.264 —
2024 — 0 174 — 12.438 12.264 —
2023 1.200 1.037 174 — 12.438 12.264 —
2022 11.760 11.027 11 — 11.238 11.227 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1,4% (2022: 0,1%)
Datorii / Total active (total active: 12.438 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 12.438 RON)
Autonomie financiară
98,6% (2022: 99,9%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.438 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,34% (2022: 98,12%)
Profit net / Total active (total active: 12.438 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,46% (2022: 98,22%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
86,42% (2022: 93,77%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FLOVALGARAGE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VĂLIMĂREANU FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023