Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SOURCE OF QUALITY SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

SOURCE OF QUALITY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46339200) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J12/3716/2022 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.009 RON și un profit net de 1.097 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,7% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46339200
Nr. ORC
J12/3716/2022
EUID
ROONRC.J12/3716/2022
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Alexandru Vaida Voevod 68, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
8.009 RON
2024▼ 94,7%
Rezultat net
1.097 RON
2024▼ 98,8%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9003 Activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.120 613 7.875 8.447 15.709 —
2024 8.009 1.097 313 7.875 99.221 106.783 —
2023 149.750 91.313 832 9.625 96.892 105.685 1
2022 40.486 33.737 748 20.125 14.560 33.937 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0,29% (2023: 0,78%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,71% (2023: 99,22%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,02% (2023: 85,73%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,03% (2023: 86,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,7% (2023: 60,98%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SOURCE OF QUALITY SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TAMAS NORBERT (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
28.10.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF