Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RCV ANALYTICS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

RCV ANALYTICS S.R.L. (CUI 46386903) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022012368404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.847 RON și un profit net de 205 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 41,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46386903
Nr. ORC
J2022012368404
EUID
ROONRC.J2022012368404
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Barajul Rovinari 12, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
5.847 RON
2025▼ 41,3%
Rezultat net
205 RON
2025▼ 95,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7111 Activități de arhitectură

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (18) · 11 diviziuni
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (2)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
Diviziunea 35 · Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat (1)
  • 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
Diviziunea 39 · Activități și servicii de decontaminare (1)
  • 3900 Activități și servicii de decontaminare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (3)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5224 Manipulări (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 5.847 205 3.279 — 2.363 -916 —
2024 9.954 4.752 3.386 162 2.103 -1.121 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
138,76% (2024: 149,49%)
Datorii / Total active (total active: 2.363 RON)
Solvabilitate generală
0,72 (2024: 0,67)
Total active / Datorii (total active: 2.363 RON)
Autonomie financiară
-38,76% (2024: -49,49%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.363 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,68% (2024: 209,8%)
Profit net / Total active (total active: 2.363 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,51% (2024: 47,74%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RCV ANALYTICS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PARNETE VLAD NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025