Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FITNESS INFUSION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

FITNESS INFUSION S.R.L. (CUI 46416338) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022001750160 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte activități sportive (cod CAEN 9319). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.430 RON și un profit net de 24.197 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 20,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46416338
Nr. ORC
J2022001750160
EUID
ROONRC.J2022001750160
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Izvorul Oltului 6, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
43.430 RON
2025▲ 20,5%
Rezultat net
24.197 RON
2025▲ 151,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9319 Alte activități sportive n.c.a
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9319 Alte activități sportive n.c.a

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 3 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (3)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 43.430 24.197 18.142 — 77.456 59.314 —
2024 36.038 9.642 4.779 — 39.896 35.117 —
2023 30.460 19.169 3.262 — 28.737 25.475 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
23,42% (2024: 11,98%)
Datorii / Total active (total active: 77.456 RON)
Solvabilitate generală
4,27 (2024: 8,35)
Total active / Datorii (total active: 77.456 RON)
Autonomie financiară
76,58% (2024: 88,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 77.456 RON)
Rentabilitate active (ROA)
31,24% (2024: 24,17%)
Profit net / Total active (total active: 77.456 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
40,79% (2024: 27,46%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
55,71% (2024: 26,76%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FITNESS INFUSION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MIREA MAGHI MARGARETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 04.07.2022 Transfer (sosire) din 28.04.2026 ANAF
29.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.07.2026 Data stării juridice 04.07.2022 28.04.2026 ANAF
29.07.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF