Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HI&LOW SERVICES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

HI&LOW SERVICES S.R.L. (CUI 46430707) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022012919406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 271.570 RON, un profit net de 21.820 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 109,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
46430707
Nr. ORC
J2022012919406
EUID
ROONRC.J2022012919406
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Gheorghe Petraşcu 12, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
271.570 RON
2025▲ 109,1%
Rezultat net
21.820 RON
2025▼ 20,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (19) · 5 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 271.570 21.820 16.955 5.556 58.314 46.915 1
2024 129.870 27.528 6.202 7.937 23.361 25.096 1
2023 0 -100 2.492 0 60 -2.432 0
2022 0 -2.532 2.492 0 160 -2.332 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
26,55% (2024: 19,82%)
Datorii / Total active (total active: 63.870 RON)
Solvabilitate generală
3,77 (2024: 5,05)
Total active / Datorii (total active: 63.870 RON)
Autonomie financiară
73,45% (2024: 80,18%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 63.870 RON)
Rentabilitate active (ROA)
34,16% (2024: 87,95%)
Profit net / Total active (total active: 63.870 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
46,51% (2024: 109,69%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,03% (2024: 21,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HI&LOW SERVICES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LĂZĂRESCU ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025