Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FULL SUPORT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

FULL SUPORT S.R.L. (CUI 46455493) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022013284402 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (cod CAEN 4762). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.956 RON și un profit net de 1.165 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 28,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46455493
Nr. ORC
J2022013284402
EUID
ROONRC.J2022013284402
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Barajul Bistriţei 14, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
16.956 RON
2025▲ 28,0%
Rezultat net
1.165 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · 4 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 16.956 1.165 8.315 — 5.794 -2.521 —
2024 13.249 -9.358 8.000 — 4.314 -3.686 —
2023 40.543 1.974 1.300 — 6.772 5.472 —
2022 3.644 3.498 1.300 — 4.998 3.698 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
143,51% (2024: 185,44%)
Datorii / Total active (total active: 5.794 RON)
Solvabilitate generală
0,7 (2024: 0,54)
Total active / Datorii (total active: 5.794 RON)
Autonomie financiară
-43,51% (2024: -85,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.794 RON)
Rentabilitate active (ROA)
20,11% (2024: -216,92%)
Profit net / Total active (total active: 5.794 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,87% (2024: -70,63%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FULL SUPORT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TĂNASE FLORIN-MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025