Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SALON PODOLOGIE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

SALON PODOLOGIE S.R.L. (CUI 46488962) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022002638223 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 288.143 RON, un profit net de 4.095 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 54,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46488962
Nr. ORC
J2022002638223
EUID
ROONRC.J2022002638223
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Carol I 4, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
288.143 RON
2025▼ 54,0%
Rezultat net
4.095 RON
2025▼ 87,8%
Angajați
3
2025▼ 40,0%

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8622 — Activități de asistență medicală specializată). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3)
  • 8695 Activități de fizioterapie
  • 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (3)
  • 8695 Activități de fizioterapie
  • 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 288.143 4.095 207.004 109.931 114.470 8.415 3
2024 626.941 33.661 399.652 164.272 269.700 34.320 5
2023 439.007 133.910 201.743 215.080 76.323 89.660 3
2022 8.005 -44.450 45.637 122 1.265 -44.250 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
92,25% (2024: 92,09%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,08 (2024: 1,09)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
3,75% (2024: 7,91%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,82% (2024: 7,76%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
48,66% (2024: 98,08%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,42% (2024: 5,37%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SALON PODOLOGIE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BARGAN MARIA (administrator), LUŢENCO VALERII (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.11.2026 Data inactivării fiscale — 06.10.2026 ANAF
01.11.2026 Data reactivării — 13.10.2026 ANAF
01.08.2026 Cod CAEN principal 8699 8622 ANAF