Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MEN'S VOGUE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

MEN'S VOGUE S.R.L. (CUI 46567934) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022014779402 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 215.360 RON, un profit net de 3.203 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 82,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46567934
Nr. ORC
J2022014779402
EUID
ROONRC.J2022014779402
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Olteniţei 396A, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
215.360 RON
2025▲ 82,2%
Rezultat net
3.203 RON
2025
Angajați
2
2025▲ 100,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 215.360 3.203 85.990 7.940 30.779 -47.271 2
2024 118.182 -50.124 75.324 11.752 13.098 -50.474 1
2023 — -550 550 — 200 -350 —
2022 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
222,09% (2024: 303,11%)
Datorii / Total active (total active: 38.719 RON)
Solvabilitate generală
0,45 (2024: 0,33)
Total active / Datorii (total active: 38.719 RON)
Autonomie financiară
-122,09% (2024: -203,11%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 38.719 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,27% (2024: -201,71%)
Profit net / Total active (total active: 38.719 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,49% (2024: -42,41%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MEN'S VOGUE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PAVEL VALENTIN-ALIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025