Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZET MECANICAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

ZET MECANICAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 46571889) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022014830400 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 166.220 RON, un profit net de 29.227 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 32,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
46571889
Nr. ORC
J2022014830400
EUID
ROONRC.J2022014830400
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Ilioara 3, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
166.220 RON
2025▼ 32,4%
Rezultat net
29.227 RON
2025▲ 20,2%
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (19) · 6 diviziuni
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (1)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (14)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 61 · Telecomunicații (1)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 166.220 29.227 72.587 — 63.209 -9.378 1
2024 245.796 24.325 96.900 — 58.295 -38.605 2
2023 786.488 -138.179 124.868 — 61.939 -62.929 7
2022 261.003 75.050 50.522 — 125.772 75.250 6

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
114,84% (2024: 166,22%)
Datorii / Total active (total active: 63.209 RON)
Solvabilitate generală
0,87 (2024: 0,6)
Total active / Datorii (total active: 63.209 RON)
Autonomie financiară
-14,84% (2024: -66,22%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 63.209 RON)
Rentabilitate active (ROA)
46,24% (2024: 41,73%)
Profit net / Total active (total active: 63.209 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,58% (2024: 9,9%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZET MECANICAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PASCARU MIHAI - ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.07.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF