Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ER VENTIGHT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

ER VENTIGHT S.R.L. (CUI 46700665) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022002665087 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Fabricarea articolelor de feronerie (cod CAEN 2562). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 83.037 RON și un profit net de 6.842 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 33,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46700665
Nr. ORC
J2022002665087
EUID
ROONRC.J2022002665087
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Brânduşelor 68-70, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
83.037 RON
2024▲ 33,5%
Rezultat net
6.842 RON
2024▲ 42,8%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
2562 Fabricarea articolelor de feronerie
Secțiunea C · Diviziunea 25 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
2562 Fabricarea articolelor de feronerie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -775 79.756 263 90.602 11.109 —
2024 83.037 6.842 79.756 460 91.180 11.884 —
2023 62.181 4.792 41.963 — 47.005 5.042 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
87,03% (2023: 89,27%)
Datorii / Total active (total active: 91.640 RON)
Solvabilitate generală
1,15 (2023: 1,12)
Total active / Datorii (total active: 91.640 RON)
Autonomie financiară
12,97% (2023: 10,73%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 91.640 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,47% (2023: 10,19%)
Profit net / Total active (total active: 91.640 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
57,57% (2023: 95,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,24% (2023: 7,71%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ER VENTIGHT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VARARI LUMINIŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024