Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DENOR SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

DENOR SRL (CUI 4672071) este înmatriculată din 1993 cu număr ORC J24/1839/1993 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 750 RON și o pierdere netă de 4.641 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
4672071
Nr. ORC
J24/1839/1993
EUID
ROONRC.J24/1839/1993
Înmatriculată
33 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Garoafei 57, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
750 RON
2024▼ 73,9%
Rezultat net
-4.641 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 2811 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 28 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal (exclusiv mașini, utilaje și instalații) (1)
  • 2811 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 45 · Construcții (2)
  • 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 51 · Comerț cu ridicata și servicii de intermediere în comerțul cu ridicata (cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete) (1)
  • 5153 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și de construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -253 2.000 — 11.193 9.193 —
2024 750 -4.641 2.000 — 11.446 9.446 —
2023 2.870 939 2.026 — 16.113 14.087 —
2022 — 0 2.000 — 15.148 13.148 —
2021 — -336 2.000 — 15.148 13.148 —
2020 — -390 2.000 — 15.484 13.484 —
2019 3.800 -889 3.068 — 16.942 13.874 —
2018 2.500 -4.699 2.027 — 16.790 14.763 —
2017 6.340 2.323 32 — 19.494 19.462 —
2016 10.974 -5.547 2.857 — 19.996 17.139 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
17,47% (2023: 12,57%)
Datorii / Total active (total active: 11.446 RON)
Solvabilitate generală
5,72 (2023: 7,95)
Total active / Datorii (total active: 11.446 RON)
Autonomie financiară
82,53% (2023: 87,43%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.446 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-40,55% (2023: 5,83%)
Profit net / Total active (total active: 11.446 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-49,13% (2023: 6,67%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2023: 32,72%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DENOR SRL

Reprezentantul firmei este: DEAC NICULAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024