ADENT FACTORY LAB S.R.L.
ADENT FACTORY LAB S.R.L. (CUI 46762048) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022017222408 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte activități referitoare la sănătatea umană (cod CAEN 8699). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 175.635 RON, un profit net de 58.406 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 9,3% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 46762048
- Nr. ORC
- J2022017222408
- EUID
- ROONRC.J2022017222408
- Înmatriculată
- 4 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8699 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.635 | 58.406 | 160.132 | 158.357 | 119.274 | 117.499 | 1 |
| 2024 | 160.690 | 59.764 | 91.526 | 181.324 | 43.602 | 133.400 | 1 |
| 2023 | 126.250 | 66.742 | 227.491 | 292.072 | 33.212 | 97.793 | 1 |
| 2022 | 53.040 | 46.710 | 2.017 | 4.076 | 44.251 | 46.710 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre ADENT FACTORY LAB S.R.L.
Reprezentantul firmei este: DAYEH AHMED (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 24.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 01.09.2022 | Transfer (sosire) din 03.09.2026 | ANAF |
| 24.09.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 24.09.2026 | Data stării juridice | 01.09.2022 | 03.09.2026 | ANAF |