Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GAZAL PEST SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

GAZAL PEST SOLUTION S.R.L. (CUI 46842899) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J12/5799/2022 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte activități de curățenie (cod CAEN 8123). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.465 RON și un profit net de 12.483 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 40,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46842899
Nr. ORC
J12/5799/2022
EUID
ROONRC.J12/5799/2022
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Baciului 179B, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
43.465 RON
2025▲ 40,3%
Rezultat net
12.483 RON
2025▼ 24,1%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8123 Alte activități de curățenie
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8129 Alte activități de curățenie

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8123 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Surse: MFinanțe (2022, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 43.465 12.483 11.240 395 34.599 23.754 —
2024 30.975 16.445 8.659 411 19.519 11.271 0
2023 0 -5.174 5.600 426 0 -5.174 0
2022 — 0 0 — — 0 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
32,12% (2024: 43,45%)
Datorii / Total active (total active: 34.994 RON)
Solvabilitate generală
3,11 (2024: 2,3)
Total active / Datorii (total active: 34.994 RON)
Autonomie financiară
67,88% (2024: 56,55%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.994 RON)
Rentabilitate active (ROA)
35,67% (2024: 82,51%)
Profit net / Total active (total active: 34.994 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
52,55% (2024: 145,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
28,72% (2024: 53,09%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GAZAL PEST SOLUTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHAZAL FATHI ABDEL RAOUF FATHI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.11.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
01.11.2026 Data reactivării — 15.10.2026 ANAF
04.10.2026 Cod CAEN principal 8129 8123 ANAF
07.09.2026 Inactivă fiscal Nu Da ANAF
07.09.2026 Data inactivării fiscale — 24.08.2026 ANAF