Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENE MUSIC PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

ENE MUSIC PRODUCTION S.R.L. (CUI 46900116) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J40/19023/2022 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9002, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.400 RON și un profit net de 8.847 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46900116
Nr. ORC
J40/19023/2022
EUID
ROONRC.J40/19023/2022
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Vitan 229, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
20.400 RON
2023▼ 10,1%
Rezultat net
8.847 RON
2023▼ 37,2%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea R · Diviziunea 90 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (4)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (2)
  • 9003 Activități de creație artistică
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -764 0 1.460 10.142 11.602 —
2024 — -771 0 2.224 10.142 12.366 —
2023 20.400 8.847 0 2.994 10.142 13.136 —
2022 22.700 14.089 667 3.765 11.191 14.289 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0% (2022: 4,46%)
Datorii / Total active (total active: 13.136 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 13.136 RON)
Autonomie financiară
100% (2022: 95,54%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.136 RON)
Rentabilitate active (ROA)
67,35% (2022: 94,2%)
Profit net / Total active (total active: 13.136 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
67,35% (2022: 98,6%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,37% (2022: 62,07%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENE MUSIC PRODUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ENE GEORGE CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023