Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SNG FAST RIDE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

SNG FAST RIDE S.R.L. (CUI 46982345) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022001575064 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 197.435 RON, o pierdere netă de 11.227 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 11,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
46982345
Nr. ORC
J2022001575064
EUID
ROONRC.J2022001575064
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dâmboviţei 79, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
197.435 RON
2025▲ 11,3%
Rezultat net
-11.227 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (21) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (5)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (6)
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4934 Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (6)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 197.435 -11.227 479 269 33.464 33.254 1
2024 177.458 -43.694 606 1.881 43.207 44.482 1
2023 299.457 48.635 1.545 3.762 85.959 88.176 1
2022 87.528 39.491 4.755 — 44.296 39.541 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1,42% (2024: 1,34%)
Datorii / Total active (total active: 33.733 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 33.733 RON)
Autonomie financiară
98,58% (2024: 98,66%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 33.733 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-33,28% (2024: -96,91%)
Profit net / Total active (total active: 33.733 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-33,76% (2024: -98,23%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-5,69% (2024: -24,62%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SNG FAST RIDE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: SÂNGEORZAN PATRICK (administrator), SÂNGEORZAN PAUL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 07.10.2022 Transfer (sosire) din 03.06.2026 ANAF
29.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.08.2026 Data stării juridice 07.10.2022 03.06.2026 ANAF
29.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj ANAF
29.08.2026 Cod CAEN principal 4939 4933 ANAF