Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FAST SOLUTIONS & SUPPORT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

FAST SOLUTIONS & SUPPORT S.R.L. (CUI 47042967) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022020897400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 338.460 RON, un profit net de 222.457 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 51,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
47042967
Nr. ORC
J2022020897400
EUID
ROONRC.J2022020897400
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Pipera 61, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
338.460 RON
2025▲ 51,9%
Rezultat net
222.457 RON
2025▲ 108,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · 8 diviziuni
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
  • 1814 Legătorie și servicii conexe
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (3)
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
  • 1814 Legătorie și servicii conexe
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (4)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 338.460 222.457 12.246 42.182 192.521 222.457 1
2024 222.860 106.530 78.312 65.191 119.651 106.530 1
2023 225.709 171.521 4.353 — 190.724 186.371 1
2022 30.846 14.850 2.468 — 29.603 14.850 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,22% (2024: 42,37%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
19,17 (2024: 2,36)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
94,78% (2024: 57,63%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
94,78% (2024: 57,63%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
100% (2024: 100%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
65,73% (2024: 47,8%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FAST SOLUTIONS & SUPPORT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PONORAN ALINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025