Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TAFSAN ART CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

TAFSAN ART CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47071628) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022021307407 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 623.623 RON, un profit net de 84.593 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 65,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
47071628
Nr. ORC
J2022021307407
EUID
ROONRC.J2022021307407
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. REZONANTEI 1-3, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
623.623 RON
2024▼ 65,1%
Rezultat net
84.593 RON
2024▼ 78,8%
Angajați
1
2024▼ 93,8%

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · 5 diviziuni
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -444 0 — 3.436 3.436 —
2024 623.623 84.593 0 — 84.833 84.833 1
2023 1.785.428 398.627 33.079 — 431.946 398.867 16
2022 868.480 470.173 73.353 — 543.726 470.373 16

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 7,66%)
Datorii / Total active (total active: 84.833 RON)
Solvabilitate generală
— (2023: 13,06)
Total active / Datorii (total active: 84.833 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 92,34%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 84.833 RON)
Rentabilitate active (ROA)
99,72% (2023: 92,29%)
Profit net / Total active (total active: 84.833 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,72% (2023: 99,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,56% (2023: 22,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TAFSAN ART CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MOVILĂ LUCIAN-DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024