MMC CABLINK SERV S.R.L.
MMC CABLINK SERV S.R.L. (CUI 47149778) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022001365184 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 299.111 RON și un profit net de 132.971 RON. Cifra de afaceri e de 10,1 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 47149778
- Nr. ORC
- J2022001365184
- EUID
- ROONRC.J2022001365184
- Înmatriculată
- 3 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4932 Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 299.111 | 132.971 | 48.970 | 47.491 | 56.563 | 55.084 | — |
| 2024 | 29.490 | -76.742 | 144.019 | 65.875 | 257 | -77.887 | — |
| 2023 | 39.934 | -422 | 39.300 | 38.000 | 1.078 | -222 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MMC CABLINK SERV S.R.L.
Reprezentantul firmei este: VLĂDUȚU ELENA-DELIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 09.11.2022 | Transfer (sosire) din 07.07.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 29.08.2026 | Data stării juridice | 09.11.2022 | 07.07.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Motru | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 29.08.2026 | Cod CAEN principal | 4932 | 4933 | ANAF |
| 29.08.2026 | Număr de înmatriculare | J18/1365/2022 | J2022001365184 | ANAF |