Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IRMA INVEST FACILITY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

IRMA INVEST FACILITY S.R.L. (CUI 47210076) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022023172409 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 485.926 RON, un profit net de 33.397 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 32,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
47210076
Nr. ORC
J2022023172409
EUID
ROONRC.J2022023172409
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Binelui 10B, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
485.926 RON
2025▼ 32,2%
Rezultat net
33.397 RON
2025▼ 73,8%
Angajați
1
2025▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 485.926 33.397 235.474 480.611 55.452 300.589 1
2024 716.410 127.417 317.085 521.173 107.549 311.637 3
2023 273.477 184.218 100.414 262.975 21.657 184.218 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
43,93% (2024: 50,43%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,28 (2024: 1,98)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
56,07% (2024: 49,57%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
6,23% (2024: 20,27%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,11% (2024: 40,89%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,87% (2024: 17,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IRMA INVEST FACILITY S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: NECHITA IRINA MIHAELA (administrator), STROE ANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.10.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
10.10.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
10.10.2026 Data inactivării fiscale 14.08.2026 — ANAF
31.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF
31.08.2026 Inactivă fiscal Nu Da ANAF
31.08.2026 Data inactivării fiscale — 14.08.2026 ANAF
24.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 04.08.2025 Transfer (sosire) din 10.06.2026 ANAF
24.07.2026 Data stării juridice 04.08.2025 10.06.2026 ANAF
24.07.2026 Organ fiscal Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF