Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRACK TWO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

TRACK TWO S.R.L. (CUI 47225050) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2024014141407 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 119.238 RON și un profit net de 77.491 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 149,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
47225050
Nr. ORC
J2024014141407
EUID
ROONRC.J2024014141407
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Eugen Ionesco 67, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
119.238 RON
2025▲ 149,9% față de 2023
Rezultat net
77.491 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5320 Alte activități poștale și de curier

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4711 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (28) · 9 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (9)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (2)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025, fără 2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 119.238 77.491 132.437 — 209.040 76.603 —
2023 47.720 -1.207 6.339 — 5.251 -1.088 1
2022 — -81 972 891 200 119 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
63,35% (2023: 120,72%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,58 (2023: 0,83)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
36,65% (2023: -20,72%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
37,07% (2023: -22,99%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
101,16%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
64,99% (2023: -2,53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRACK TWO S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MALIK ASAD MEHMOOD (administrator), AKAYEV BAYRAM (administrator), JUMAYEV REJEPGULY (administrator), CALINOVICI FRÎNCU RUXANDRA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
27.07.2026 Data reactivării — 14.07.2026 ANAF