Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PRODUCTION SUPPLY CHAIN SERVICES 360 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

PRODUCTION SUPPLY CHAIN SERVICES 360 S.R.L. (CUI 47274800) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022002606329 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (cod CAEN 6499). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.729 RON și un profit net de 73.050 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
47274800
Nr. ORC
J2022002606329
EUID
ROONRC.J2022002606329
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Viile Sibiului 1, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
3.729 RON
2024▼ 99,5%
Rezultat net
73.050 RON
2024▼ 69,5%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
Secțiunea L · Diviziunea 64 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 6630 Activități de administrare a fondurilor
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6630 Activități de administrare a fondurilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 4.017.845 3.025.562 100.000 7.249.165 4.323.603 —
2024 3.729 73.050 21.749 100.000 227.507 305.758 —
2023 752.363 239.234 66.751 100.000 199.459 232.708 —
2022 — -6.726 31.369 — 24.843 -6.526 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
6,64% (2023: 22,29%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
15,06 (2023: 4,49)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
93,36% (2023: 77,71%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,3% (2023: 79,89%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
23,89% (2023: 102,8%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1.958,97% (2023: 31,8%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PRODUCTION SUPPLY CHAIN SERVICES 360 S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: HENNIG FRANK AXEL PETER (administrator), SWEN GRAF (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024