Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NG MERRAKI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

NG MERRAKI S.R.L. (CUI 47293071) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022024179407 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (cod CAEN 4777). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 73.735 RON, un profit net de 6.719 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 36,6% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
47293071
Nr. ORC
J2022024179407
EUID
ROONRC.J2022024179407
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Bucureştii Noi 20-28, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
73.735 RON
2024▲ 36,6%
Rezultat net
6.719 RON
2024
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4777 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -97 41.755 — 17.429 -24.326 —
2024 73.735 6.719 41.658 — 17.428 -24.230 1
2023 53.962 -30.570 68.767 — 37.818 -30.949 1
2022 — -579 46.846 — 46.467 -379 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
239,03% (2023: 181,84%)
Datorii / Total active (total active: 17.428 RON)
Solvabilitate generală
0,42 (2023: 0,55)
Total active / Datorii (total active: 17.428 RON)
Autonomie financiară
-139,03% (2023: -81,84%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 17.428 RON)
Rentabilitate active (ROA)
38,55% (2023: -80,83%)
Profit net / Total active (total active: 17.428 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,11% (2023: -56,65%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NG MERRAKI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CARAVASILI GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024