Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DUMARY G&G S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

DUMARY G&G S.R.L. (CUI 47356447) este înmatriculată din 2022 cu număr ORC J2022004482132 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (cod CAEN 0111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 163.138 RON, un profit net de 22.440 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 65,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
47356447
Nr. ORC
J2022004482132
EUID
ROONRC.J2022004482132
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Tomis 236, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
163.138 RON
2025▼ 65,8%
Rezultat net
22.440 RON
2025▼ 86,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (0111 — Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (6)
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 163.138 22.440 227.295 175.556 759.036 707.297 1
2024 477.661 161.077 50.909 256 735.509 684.856 1
2023 754.977 524.193 264.562 256 788.085 523.779 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
24,32% (2024: 6,92%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,11 (2024: 14,45)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
75,68% (2024: 93,08%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,4% (2024: 21,89%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,17% (2024: 23,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,76% (2024: 33,72%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DUMARY G&G S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TUDOR LILIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025