Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROUD FIT LIGHT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

PROUD FIT LIGHT S.R.L. (CUI 47409762) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023000041130 și are sediul în Eforie Nord, județul Constanța. Activitatea principală: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (cod CAEN 8551). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.366 RON și un profit net de 11.396 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
47409762
Nr. ORC
J2023000041130
EUID
ROONRC.J2023000041130
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Republicii 32, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
16.366 RON
2025
Rezultat net
11.396 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9313 Activități ale centrelor de fitness

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 9 diviziuni
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 16.366 11.396 8.970 2.971 15.890 9.891 —
2024 — -880 6.000 0 4.495 -1.505 —
2023 — -825 6.000 52 5.323 -625 —

Indicatori financiari

bilanț 2025
Grad de îndatorare
47,56%
Datorii / Total active (total active: 18.861 RON)
Solvabilitate generală
2,1
Total active / Datorii (total active: 18.861 RON)
Autonomie financiară
52,44%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.861 RON)
Rentabilitate active (ROA)
60,42%
Profit net / Total active (total active: 18.861 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
115,22%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
69,63%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROUD FIT LIGHT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ILINCA ELISABETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
30.07.2026 Cod CAEN principal 9313 8551 ANAF