Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DELIMAG S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

DELIMAG S.R.L. (CUI 47620335) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J12/644/2023 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (cod CAEN 4778). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 161.790 RON, un profit net de 88.670 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 78,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
47620335
Nr. ORC
J12/644/2023
EUID
ROONRC.J12/644/2023
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Arinilor 15, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
161.790 RON
2025▲ 78,3%
Rezultat net
88.670 RON
2025▲ 74,7%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4778 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 11 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 161.790 88.670 28.513 2.836 114.350 88.673 1
2024 90.736 50.747 49.587 52 100.285 50.750 —
2023 22.782 1.643 16.016 95 17.566 1.645 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
24,33% (2024: 49,42%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,11 (2024: 2,02)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
75,67% (2024: 50,58%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
75,67% (2024: 50,58%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
100% (2024: 99,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,81% (2024: 55,93%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DELIMAG S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TAKACS ZOLTAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
18.10.2026 Cod CAEN principal 4791 4778 ANAF