Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DAY & NLS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

DAY & NLS S.R.L. (CUI 47635158) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023002825402 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.458 RON și un profit net de 2.017 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 32,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
47635158
Nr. ORC
J2023002825402
EUID
ROONRC.J2023002825402
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Livezilor 33, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
9.458 RON
2025▼ 32,4%
Rezultat net
2.017 RON
2025▼ 24,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (21) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5611 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 9.458 2.017 375 — 9.138 8.763 —
2024 13.991 2.682 0 — 6.746 6.746 —
2023 17.895 3.864 37 — 4.101 4.064 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,1% (2024: 0%)
Datorii / Total active (total active: 9.138 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 9.138 RON)
Autonomie financiară
95,9% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.138 RON)
Rentabilitate active (ROA)
22,07% (2024: 39,76%)
Profit net / Total active (total active: 9.138 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
23,02% (2024: 39,76%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
21,33% (2024: 19,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DAY & NLS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SPAFIU GEANĂ IOANA DAIANA EUGENIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025