Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GLOW CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

GLOW CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48072559) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023001923129 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte lucrări de finisare (cod CAEN 4335). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 42.788 RON și un profit net de 11.769 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 61,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48072559
Nr. ORC
J2023001923129
EUID
ROONRC.J2023001923129
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Coşbuc 3, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
42.788 RON
2025▲ 61,3%
Rezultat net
11.769 RON
2025▼ 8,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4335 Alte lucrări de finisare
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4335 — Alte lucrări de finisare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (7) · 4 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 42.788 11.769 1.048 2.253 10.717 12.009 —
2024 26.530 12.840 6.592 — 16.991 10.399 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,08% (2024: 38,8%)
Datorii / Total active (total active: 12.970 RON)
Solvabilitate generală
12,38 (2024: 2,58)
Total active / Datorii (total active: 12.970 RON)
Autonomie financiară
92,59% (2024: 61,2%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.970 RON)
Rentabilitate active (ROA)
90,74% (2024: 75,57%)
Profit net / Total active (total active: 12.970 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98% (2024: 123,47%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
27,51% (2024: 48,4%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GLOW CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BUDEA GINA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.09.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
01.09.2026 Data reactivării — 30.07.2026 ANAF
01.09.2026 Cod CAEN principal 8121 4335 ANAF