Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HORECA PASSION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.10.2026 (ANAF)

HORECA PASSION S.R.L. (CUI 48162104) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023000294310 și are sediul în Zalau, județul Sălaj. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 18.380 RON și un profit net de 15.498 RON. Cifra de afaceri e de 5,8 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48162104
Nr. ORC
J2023000294310
EUID
ROONRC.J2023000294310
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea MESTEACANULUI 5, Mun. Zalău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
18.380 RON
2024▲ 482,8%
Rezultat net
15.498 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
5610 Restaurante

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 13.716 — 25.611 11.895 —
2024 18.380 15.498 13.716 — 25.611 11.895 —
2023 3.154 -3.803 10.834 — 7.231 -3.603 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
53,56% (2023: 149,83%)
Datorii / Total active (total active: 25.611 RON)
Solvabilitate generală
1,87 (2023: 0,67)
Total active / Datorii (total active: 25.611 RON)
Autonomie financiară
46,44% (2023: -49,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.611 RON)
Rentabilitate active (ROA)
60,51% (2023: -52,59%)
Profit net / Total active (total active: 25.611 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
130,29%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84,32% (2023: -120,58%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HORECA PASSION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POP RĂZVAN-ALIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024