Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRUE COFFEE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

TRUE COFFEE S.R.L. (CUI 48191339) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023009314402 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 milioane RON, un profit net de 360.177 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 34,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
48191339
Nr. ORC
J2023009314402
EUID
ROONRC.J2023009314402
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tomis 10, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.995.552 RON
2025▲ 34,2%
Rezultat net
360.177 RON
2025▲ 31,6%
Angajați
5
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · 4 diviziuni
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1052 Fabricarea înghețatei
Diviziunea 10 · Industria alimentară (7)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.995.552 360.177 156.308 88.797 421.189 405.628 5
2024 1.486.585 273.643 106.520 95.588 143.529 273.883 5
2023 284.164 27.405 478.931 75.186 196.831 27.605 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
30,65% (2024: 44,55%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,26 (2024: 2,24)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
79,54% (2024: 114,54%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
70,62% (2024: 114,44%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
88,79% (2024: 99,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,05% (2024: 18,41%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRUE COFFEE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ENE SPIRIDON MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
12.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 18.05.2023 Transfer (sosire) din 04.06.2026 ANAF
12.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
12.08.2026 Data stării juridice 18.05.2023 04.06.2026 ANAF
12.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice ANAF