Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INTEGRATED BLAZE RESOURCES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

INTEGRATED BLAZE RESOURCES S.R.L. (CUI 48306625) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023010725400 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (cod CAEN 4752). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 86.669 RON, un profit net de 26.033 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 15,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
48306625
Nr. ORC
J2023010725400
EUID
ROONRC.J2023010725400
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Nerva Traian 27-33, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
86.669 RON
2025▲ 15,2%
Rezultat net
26.033 RON
2025▲ 18,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7020 Activități de consultanță în afaceri și management

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (22) · 9 diviziuni
  • 2752 Fabricarea de echipamente casnice neelectrice
  • 2821 Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
Diviziunea 27 · Fabricarea echipamentelor electrice (1)
  • 2752 Fabricarea de echipamente casnice neelectrice
Diviziunea 28 · Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. (1)
  • 2821 Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (7)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 86.669 26.033 46.317 — 46.560 776 1
2024 75.218 22.045 45.364 — 19.448 -25.257 1
2023 77.799 30.297 58.272 425 87.930 30.497 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,48% (2024: 233,26%)
Datorii / Total active (total active: 46.560 RON)
Solvabilitate generală
1,01 (2024: 0,43)
Total active / Datorii (total active: 46.560 RON)
Autonomie financiară
1,67% (2024: -129,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.560 RON)
Rentabilitate active (ROA)
55,91% (2024: 113,35%)
Profit net / Total active (total active: 46.560 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
30,04% (2024: 29,31%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INTEGRATED BLAZE RESOURCES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MANTA CRISTIAN-TRAIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025