Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FIRST ACCOUNTING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

FIRST ACCOUNTING S.R.L. (CUI 48349480) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023001745086 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice (cod CAEN 7499). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.980 RON și un profit net de 4.815 RON. Cifra de afaceri e de 7,3 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48349480
Nr. ORC
J2023001745086
EUID
ROONRC.J2023001745086
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Egretei 9, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
12.980 RON
2025▲ 627,2%
Rezultat net
4.815 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7499 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · 6 diviziuni
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Surse: MFinanțe (2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 12.980 4.815 0 — 1.964 1.964 —
2024 1.785 -4.716 3.093 322 -80 -2.851 0
2023 10.710 1.665 2.440 416 2.048 1.865 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0%
Datorii / Total active (total active: 1.964 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 0,08)
Total active / Datorii (total active: 1.964 RON)
Autonomie financiară
100%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.964 RON)
Rentabilitate active (ROA)
245,16%
Profit net / Total active (total active: 1.964 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
245,16%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
37,1% (2024: -264,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FIRST ACCOUNTING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NICOLA LARISA CRISTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
12.08.2026 Cod CAEN principal 7490 7499 ANAF