Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FOUR M FOR FUTURE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

FOUR M FOR FUTURE S.R.L. (CUI 48476972) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J40/12897/2023 și are sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 184.688 RON, un profit net de 43.786 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 33,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48476972
Nr. ORC
J40/12897/2023
EUID
ROONRC.J40/12897/2023
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Crişana 21A, Mun. Focşani Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
184.688 RON
2025▲ 33,1%
Rezultat net
43.786 RON
2025▲ 34,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (8)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
  • 7734 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport pe apă
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 184.688 43.786 274.532 249.182 66.012 44.104 1
2024 138.760 32.527 146.808 166.535 11.177 35.118 1
2023 13.855 2.391 10.958 — 6.652 2.591 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
87,1% (2024: 82,61%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,15 (2024: 1,21)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
13,99% (2024: 19,76%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,89% (2024: 18,3%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,28% (2024: 92,62%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
23,71% (2024: 23,44%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FOUR M FOR FUTURE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MIŞTOIU NICOLAE-IONUŢ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.10.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea ANAF
26.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 12.07.2023 Transfer (sosire) din 16.08.2026 ANAF
26.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
26.09.2026 Data stării juridice 12.07.2023 16.08.2026 ANAF
26.09.2026 Cod CAEN principal 4939 4933 ANAF
26.09.2026 Număr de înmatriculare J40/12897/2023 J2023012897402 ANAF