MOONARCH CREATIONS S.R.L.
MOONARCH CREATIONS S.R.L. (CUI 48488292) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023013070406 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de arhitectură (cod CAEN 7111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 35.893 RON și un profit net de 9.114 RON. Cifra de afaceri e de 13,3 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 48488292
- Nr. ORC
- J2023013070406
- EUID
- ROONRC.J2023013070406
- Înmatriculată
- 3 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7111 — Activități de arhitectură). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7410 Activități de design specializat
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.893 | 9.114 | 0 | 19 | 5.369 | 5.834 | — |
| 2024 | 2.700 | -2.557 | 4.045 | — | 764 | -3.281 | — |
| 2023 | 2.100 | -924 | 1.565 | — | 521 | -724 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MOONARCH CREATIONS S.R.L.
Reprezentantul firmei este: SAVA OVIDIU-MIHAITA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 07.10.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 27.08.2024 | Transfer (sosire) din 15.09.2026 | ANAF |
| 07.10.2026 | Data stării juridice | 27.08.2024 | 15.09.2026 | ANAF |
| 07.10.2026 | Număr de înmatriculare | J40/13070/2023 | J2023013070406 | ANAF |