Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VISION MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

VISION MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48546210) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J40/13868/2023 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de secretariat și servicii suport (cod CAEN 8210). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 144.604 RON, un profit net de 70.121 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 134,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
48546210
Nr. ORC
J40/13868/2023
EUID
ROONRC.J40/13868/2023
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Virgil Madgearu 28, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
144.604 RON
2025▲ 134,4%
Rezultat net
70.121 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8210 Activități de secretariat și servicii suport
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8210 Activități de secretariat și servicii suport

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 144.604 70.121 25.148 169 94.548 69.638 1
2024 61.689 -5.378 27.690 1.183 26.024 -483 1
2023 23.217 4.695 18.244 — 23.139 4.895 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
26,55% (2024: 101,78%)
Datorii / Total active (total active: 94.717 RON)
Solvabilitate generală
3,77 (2024: 0,98)
Total active / Datorii (total active: 94.717 RON)
Autonomie financiară
73,52% (2024: -1,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 94.717 RON)
Rentabilitate active (ROA)
74,03% (2024: -19,77%)
Profit net / Total active (total active: 94.717 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
100,69%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
48,49% (2024: -8,72%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VISION MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: DINU VALENTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
16.10.2026 Cod CAEN principal 8211 8210 ANAF