Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SPALATORIA CU CLABUCI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

SPALATORIA CU CLABUCI S.R.L. (CUI 48586886) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023005043238 și are sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 118.084 RON, un profit net de 33.571 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 8,3% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
48586886
Nr. ORC
J2023005043238
EUID
ROONRC.J2023005043238
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Pipera 1-VIII F, Orş. Voluntari Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
118.084 RON
2024▲ 8,3%
Rezultat net
33.571 RON
2024▼ 21,2%
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
5610 Restaurante

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -135 0 — 76.222 76.222 —
2024 118.084 33.571 0 — 76.157 76.157 1
2023 109.002 42.586 690 — 43.276 42.586 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 1,59%)
Datorii / Total active (total active: 76.157 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 76.157 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 98,41%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 76.157 RON)
Rentabilitate active (ROA)
44,08% (2023: 98,41%)
Profit net / Total active (total active: 76.157 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
44,08% (2023: 100%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
28,43% (2023: 39,07%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SPALATORIA CU CLABUCI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PEŞA MIHAI ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
24.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF