Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MONLETI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

MONLETI S.R.L. (CUI 48660974) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J12/3526/2023 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 159.693 RON și un profit net de 35.157 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 180,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48660974
Nr. ORC
J12/3526/2023
EUID
ROONRC.J12/3526/2023
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gala Galaction 9, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
159.693 RON
2025▲ 180,8%
Rezultat net
35.157 RON
2025▲ 149,1%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 159.693 35.157 22.776 3.111 56.371 35.157 —
2024 56.875 14.116 355 6.222 7.004 12.871 —
2023 4.175 -1.245 1.600 — 355 -1.245 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
38,29% (2024: 2,68%)
Datorii / Total active (total active: 59.482 RON)
Solvabilitate generală
2,61
Total active / Datorii (total active: 59.482 RON)
Autonomie financiară
59,11% (2024: 97,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 59.482 RON)
Rentabilitate active (ROA)
59,11% (2024: 106,73%)
Profit net / Total active (total active: 59.482 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
100% (2024: 109,67%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,02% (2024: 24,82%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MONLETI S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: PASZTOR LEHEL SANDOR (administrator), BALAZS MIHALY TIBOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025