Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

443 INSIGHTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

443 INSIGHTS S.R.L. (CUI 48674155) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023015658400 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6220). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 47.458 RON și un profit net de 36.330 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 34,2% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48674155
Nr. ORC
J2023015658400
EUID
ROONRC.J2023015658400
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Metalurgiei 85C, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
47.458 RON
2024▲ 34,2%
Rezultat net
36.330 RON
2024▲ 38,4%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6220 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -3.463 3.692 — 469 -3.223 —
2024 47.458 36.330 59.433 — 96.003 36.570 —
2023 35.376 26.254 6.247 624 31.585 26.454 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
61,91% (2023: 19,4%)
Datorii / Total active (total active: 96.003 RON)
Solvabilitate generală
1,62 (2023: 5,16)
Total active / Datorii (total active: 96.003 RON)
Autonomie financiară
38,09% (2023: 82,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 96.003 RON)
Rentabilitate active (ROA)
37,84% (2023: 81,51%)
Profit net / Total active (total active: 96.003 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,34% (2023: 99,24%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
76,55% (2023: 74,21%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre 443 INSIGHTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MILITARU IULIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024