THE SQUAD OF BARBERS S.R.L.
THE SQUAD OF BARBERS S.R.L. (CUI 48797093) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023006081231 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 251.010 RON, o pierdere netă de 64.015 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 86,0% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 48797093
- Nr. ORC
- J2023006081231
- EUID
- ROONRC.J2023006081231
- Înmatriculată
- 3 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
- 9699 Alte servicii personale n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251.010 | -64.015 | 363.875 | 18.160 | 15.991 | -325.253 | 4 |
| 2024 | 134.975 | -139.924 | 328.401 | 23.656 | 35.303 | -261.238 | 3 |
| 2023 | — | -121.514 | 162.358 | 29.702 | 6.871 | -121.314 | 4 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2024-2025
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre THE SQUAD OF BARBERS S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: IOSIF IOAN-LAURENȚIU (administrator), BARBU BOGDAN-LUCIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 18.09.2023 | Transfer (sosire) din 12.05.2026 | ANAF |
| 09.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 09.08.2026 | Data stării juridice | 18.09.2023 | 12.05.2026 | ANAF |
| 09.08.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 09.08.2026 | Cod CAEN principal | 9602 | 9621 | ANAF |
| 09.08.2026 | Număr de înmatriculare | J23/6081/2023 | J2023006081231 | ANAF |