Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEPOZITUL DE ANVELOPE SERVICE ROTI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

DEPOZITUL DE ANVELOPE SERVICE ROTI S.R.L. (CUI 48875990) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023018383408 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 28.687 RON și un profit net de 3.910 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 80,7% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48875990
Nr. ORC
J2023018383408
EUID
ROONRC.J2023018383408
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Chitilei 242E, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
28.687 RON
2024▼ 80,7%
Rezultat net
3.910 RON
2024▼ 97,1%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9531 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -165 0 — 3.985 3.985 —
2024 28.687 3.910 0 — 4.150 4.150 —
2023 148.782 136.507 5.099 — 141.806 136.707 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 3,6%)
Datorii / Total active (total active: 4.150 RON)
Solvabilitate generală
— (2023: 27,81)
Total active / Datorii (total active: 4.150 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 96,4%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.150 RON)
Rentabilitate active (ROA)
94,22% (2023: 96,26%)
Profit net / Total active (total active: 4.150 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
94,22% (2023: 99,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,63% (2023: 91,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEPOZITUL DE ANVELOPE SERVICE ROTI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NEACŞU IRINA-ADRIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024