Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAMATAY ONE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

CAMATAY ONE S.R.L. (CUI 48918144) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023002578058 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.928 RON și un profit net de 4.856 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 127,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48918144
Nr. ORC
J2023002578058
EUID
ROONRC.J2023002578058
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Trotuşului 15, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
23.928 RON
2025▲ 127,3%
Rezultat net
4.856 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (12) · 4 diviziuni
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 23.928 4.856 1.318 — 5.786 4.468 —
2024 10.528 -588 3.963 — 3.575 -388 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
22,78% (2024: 110,85%)
Datorii / Total active (total active: 5.786 RON)
Solvabilitate generală
4,39 (2024: 0,9)
Total active / Datorii (total active: 5.786 RON)
Autonomie financiară
77,22% (2024: -10,85%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.786 RON)
Rentabilitate active (ROA)
83,93% (2024: -16,45%)
Profit net / Total active (total active: 5.786 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
108,68%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
20,29% (2024: -5,59%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAMATAY ONE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ILEANA CĂLIN LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF