Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RIVA FAST SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

RIVA FAST SOLUTIONS S.R.L. (CUI 48985755) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023003507130 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (cod CAEN 4931). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 51.116 RON și un profit net de 20.060 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 21,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48985755
Nr. ORC
J2023003507130
EUID
ROONRC.J2023003507130
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Hortensiei 9, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
51.116 RON
2025▼ 21,2%
Rezultat net
20.060 RON
2025▼ 2,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4931 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 11 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 51.116 20.060 592 — 20.311 20.080 —
2024 64.890 20.612 1.081 — 21.248 20.632 —
2023 15.838 2.308 5.317 112 6.616 2.328 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2,91% (2024: 5,09%)
Datorii / Total active (total active: 20.311 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 19,66)
Total active / Datorii (total active: 20.311 RON)
Autonomie financiară
98,86% (2024: 97,1%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 20.311 RON)
Rentabilitate active (ROA)
98,76% (2024: 97,01%)
Profit net / Total active (total active: 20.311 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,9% (2024: 99,9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
39,24% (2024: 31,76%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RIVA FAST SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IOȚU ADINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
11.09.2026 Cod CAEN principal 4939 4931 ANAF