Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STUPU IT SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

STUPU IT SERV S.R.L. (CUI 49003506) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023001642048 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (cod CAEN 9510). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.455 RON și un profit net de 11.757 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 56,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49003506
Nr. ORC
J2023001642048
EUID
ROONRC.J2023001642048
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tazlăului 7B, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
14.455 RON
2025▼ 56,8%
Rezultat net
11.757 RON
2025▼ 58,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 3312 Repararea mașinilor
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3312 Repararea mașinilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
  • 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 14.455 11.757 0 — 13.441 13.441 —
2024 33.495 28.272 1.185 — 29.669 28.573 —
2023 4.555 3.729 769 107 4.691 4.029 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 3,99%)
Datorii / Total active (total active: 13.441 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 25,04)
Total active / Datorii (total active: 13.441 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 96,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.441 RON)
Rentabilitate active (ROA)
87,47% (2024: 95,29%)
Profit net / Total active (total active: 13.441 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
87,47% (2024: 98,95%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
81,34% (2024: 84,41%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STUPU IT SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STUPU IULIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025