Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONTUR CUT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

CONTUR CUT S.R.L. (CUI 49118433) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023003274085 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.270 RON și o pierdere netă de 40.302 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 41,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49118433
Nr. ORC
J2023003274085
EUID
ROONRC.J2023003274085
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Carpaţilor 24, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
3.270 RON
2025▼ 41,7%
Rezultat net
-40.302 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 3.270 -40.302 75.070 — 5.836 -69.234 —
2024 5.606 -23.661 51.590 723 21.935 -28.932 —
2023 — -5.471 7.700 723 1.706 -5.271 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.286,33% (2024: 227,69%)
Datorii / Total active (total active: 5.836 RON)
Solvabilitate generală
0,08 (2024: 0,44)
Total active / Datorii (total active: 5.836 RON)
Autonomie financiară
-1.186,33% (2024: -127,69%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.836 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-690,58% (2024: -104,43%)
Profit net / Total active (total active: 5.836 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-1.232,48% (2024: -422,07%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONTUR CUT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CIUDOR LUCIANA MARCELA (administrator), CIUDOR LAURENŢIU MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025