Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TUNNING&DETAILING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

TUNNING&DETAILING S.R.L. (CUI 49173063) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J8/3390/2023 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 34.895 RON și o pierdere netă de 15.929 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 110,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49173063
Nr. ORC
J8/3390/2023
EUID
ROONRC.J8/3390/2023
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Grigore Ureche 15, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
34.895 RON
2025▲ 110,6%
Rezultat net
-15.929 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9531 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 34.895 -15.929 33.410 — 12.217 -21.193 —
2024 16.567 -1.752 9.842 — 5.228 -4.614 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
273,47% (2024: 188,26%)
Datorii / Total active (total active: 12.217 RON)
Solvabilitate generală
0,37 (2024: 0,53)
Total active / Datorii (total active: 12.217 RON)
Autonomie financiară
-173,47% (2024: -88,26%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.217 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-130,38% (2024: -33,51%)
Profit net / Total active (total active: 12.217 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-45,65% (2024: -10,58%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TUNNING&DETAILING S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: DIMITRESCU GABRIEL (administrator), MATEI ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.10.2026 Cod CAEN principal 4520 9531 ANAF