Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

I AM ATELIER FOARTE FRUMOS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

I AM ATELIER FOARTE FRUMOS S.R.L. (CUI 49199730) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023022729407 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de design industrial și vestimentar (cod CAEN 7411). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 227.543 RON, un profit net de 31.137 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 21,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49199730
Nr. ORC
J2023022729407
EUID
ROONRC.J2023022729407
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Decebal 24, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
227.543 RON
2025▼ 21,9%
Rezultat net
31.137 RON
2025▼ 40,0%
Angajați
2
2025▼ 33,3%

Activitate

CAEN principal
7411 Activități de design industrial și vestimentar
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7410 Activități de design specializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7411 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 1330 Finisarea materialelor textile
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1330 Finisarea materialelor textile
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (2)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 227.543 31.137 78.388 — 90.011 31.337 2
2024 291.479 51.862 149.995 — 89.602 52.062 3
2023 66.024 47.560 18.393 — 66.153 47.760 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
87,09% (2024: 167,4%)
Datorii / Total active (total active: 90.011 RON)
Solvabilitate generală
1,15 (2024: 0,6)
Total active / Datorii (total active: 90.011 RON)
Autonomie financiară
34,81% (2024: 58,1%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 90.011 RON)
Rentabilitate active (ROA)
34,59% (2024: 57,88%)
Profit net / Total active (total active: 90.011 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,36% (2024: 99,62%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,68% (2024: 17,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre I AM ATELIER FOARTE FRUMOS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MUTU ILEANA-LUCIA (administrator), MUTU IOLANDA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025